Home staging

Profesjonalne przygotowanie nieruchomości na sprzedaż lub wynajem.Pamiętaj: nie ma drugiego „pierwszego wrażenia”!90% poszukujących domu lub mieszkania dokonuje wstępnej selekcji ofert wyłącznie na podstawie zdjęć w Internecie.Korzystając z profesjonalnych usług home stagingu można przyspieszyć sprzedaż lub wynajem mieszkania/domu o 40%.30 sekund tyle potrzebuje klient na podjęcie decyzji o zakupie nieruchomości.

Sprzedaż lub wynajem nieruchomości to decyzja, która w dużym stopniu kształtuje naszą sytuację finansową na wiele lat.

Często chcąc nie tracić czasu, potrzebując szybko pieniędzy lub będąc zmęczeni brakiem zainteresowania naszą ofertą podejmujemy decyzję o obniżeniu ceny. W przypadku sprzedaży mieszkania obniżenie ceny o kilka procent może oznaczać utratę przez nas kilku lub nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Zastanów się, ile czasu musisz pracować na kwotę pieniędzy, z której rezygnujesz aby uatrakcyjnić swoją ofertę w oczach kupującego.

Home staging to rozwiązanie, które pozwala wydobyć potencjał Twojej nieruchomości tak, aby podnieść jej atrakcyjność w oczach nabywcy.

Dzięki temu zyskujesz:

- CZAS (większe zainteresowanie ogłoszeniem to większa szansa na szybką sprzedaż)
- PIENIĄDZE (kupujący, który widzi potencjał i wartość Twojej oferty rozumie dlaczego nie zamierzasz znacząco obniżać ceny).

Więc jeśli:

  • Chcesz szybko sprzedać lub wynająć mieszkanie.
  • Twoje ogłoszenie „wisi” w Internecie od kilku tygodni, a klienci nie dzwonią.
  • Home staging to rozwiązanie dla Ciebie!

Pamiętaj!

W Internecie są dziesiątki ofert nieruchomości, dlatego jeśli chcesz się wyróżnić i szybko znaleźć klientów - home staging to klucz do sukcesu.

CZYM JEST HOME STAGING?

Home staging to profesjonalne przygotowanie nieruchomości na sprzedaż lub wynajem w taki sposób, aby stała się atrakcyjna dla potencjalnego Klienta.

To spojrzenie na nieruchomość jako produkt, który ma przyciągnąć jak największą liczbę zainteresowanych. Dzięki temu pomaga sprzedać lub wynająć dom, mieszkanie szybko i w atrakcyjnej cenie.

Różowe meble kuchenne, tapety w cętki geparda, sztuczne słoneczniki w wazonie? Czemu nie, ale pamiętaj, że Twój styl niekoniecznie musi podobać się potencjalnym klientom.

Nieruchomość musi prezentować się atrakcyjnie, pokazywać potencjał przestrzeni, eksponować atuty, umiejętnie tuszując ewentualne wady. Ma sprawiać wrażenie wymarzonego domu, w którym chce się zamieszkać.

W czym mogę Ci pomóc w ramach usługi home stagingu?

...podsumowując, pomogę Ci profesjonalnie przygotować Twoją nieruchomość, dzięki czemu szybciej znajdziesz nowych najemców lub kupców.


OFERTA DOSTOSOWANA DO TWOICH POTRZEB

1. Konsultacja – diagnoza Home Staging

Podczas osobistego spotkania w Twojej nieruchomości ustalimy wspólnie, jakie są atuty, a jakie ewentualne wady mieszkania i skąd wynikają problemy ze sprzedażą lub wynajmem. Obejrzymy i omówimy każde pomieszczenie w Twoim domu - w tym funkcjonalność pomieszczeń, spójność stylistyczną i kolorystyczną. Doradzę Ci, jakie rozwiązania zastosować, by wyróżnić Twoją ofertę i szybko znaleźć klientów. Omówimy ewentualne usterki do naprawienia. Zrobię robocze zdjęcia na użytek dalszej pracy home staging'owej Twojej nieruchomości. Diagnoza, sugestie oraz rozwiązania przedstawiane są ustnie podczas spotkania w nieruchomości.

399 zł (nieruchomość poniżej 80m²) 

499 zł (nieruchomość powyżej 80m²)

(płatne gotówką w dniu spotkania)

 

2. Raport- PISEMNY RAPORT ZMIAN

Po konsultacji mogę przygotować dla Ciebie pisemny raport, który będzie zawierał rekomendacje proponowanej kolorystyki, mebli wraz z adresami sklepów, dodatków, listy ewentualnych usterek do naprawienia itd. wraz z szacowanym budżetem. Na podstawie raportu będziesz mógł samodzielnie wprowadzić zmiany mające na celu zwiększenie atrakcyjności Twojej nieruchomości lub zlecić ich wykonanie mnie, a samemu spokojnie poczekać na efekt finalny.

490 zł 

(nieruchomość do 2 pokoi, każdy dodatkowy pokój +100 zł)

3. Kompleksowy Home Staging

Kompleksowa metamorfoza nieruchomości na sprzedaż lub wynajem.

Jeśli nie masz czasu i głowy do samodzielnego wprowadzenia zmian, możesz skorzystać z kompleksowej usługi, która obejmuje organizację, koordynację prac oraz nadzór nad ich wdrożeniem.

W ramach tej usługi mogę również pomóc w pracach porządkowych, transportowych, utylizacji przedmiotów, w zakupie mebli i materiałów remontowych.

Usługa ta jest wyceniana indywidualnie. Koszt uzależniony jest od zakresu prac, stanu nieruchomości i koniecznych do wykonania zmian.

Zadzwoń i umów się na konsultację już teraz.

 

4. PROFESJONALNA SESJA ZDJĘCIOWA

Profesjonalna sesja zdjęciowa z usługą przygotowania (aranżacji) fotografowanych wnętrz, która pokaże potencjał nieruchomości, co znacząco wpływa na uatrakcyjnienie ogłoszenia. Poprzez dobranie odpowiednich dodatków kolorystycznych, dekoracji, świeżych kwiatów oraz właściwą grę światłem, zdjęcia zachęcą Klientów do obejrzenia Twojego mieszkania lub domu na żywo.

Od 550 zł.

Sprzedaj lub wynajmij nieruchomość szybko i z większym zyskiem.

Zapytaj o usługę home stagingu już teraz.
Zadzwoń: +48 516 873 588

Realizacje