Współpraca

Cześć, mam na imię Maria. Cieszę się, że właśnie przeglądasz moje miejsce w sieci. A skoro je przeglądasz, to znaczy, że interesuje Cię tematyka home stagingu lub declutteringu. Jeśli mam rację, to doskonale trafiłeś!

W czym mogę Ci pomóc?

Jako jedna z pierwszych w Polsce zajmuję się profesjonalnie declutteringiem (odgracanie) pomagając moim Klientom ogarnąć przestrzeń wokół nich. Swoją pasją do porządkowania oraz sprytnymi rozwiązaniami dzielę się zarówno w mediach społecznościowych na Facebook  i Instagram jak i w telewizji . Stale rozwijam swój biznes i poszerzam kompetencje dlatego jestem otwarta na wartościową wspołpracę. Chętnie porozmawiam z Tobą o tym, co możemy razem zrobić. Ważne dla mnie jest to, aby nasza współpraca opierała się na moim doświadczeniu i była zgodna z najwyższymi standardami, którym jestem wierna.

Nasza współpraca może opierać się na kilku płaszczyznach:

  • post w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram)
  • artykuł sponsorowany
  • wyjazd sponsorowany (relacja)
  • szkolenie z podstaw home stagingu lub decluteringu
  • warsztaty z organizacji przestrzeni i jej porządkowania
  • testy produktów
  • wywiady i rozmowy na temat home stagingu i decluteringu oraz korzyści, które nam przynoszą.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się ze mną! Jestem pewna, że nasze wspólne działanie przyniesie korzyści obu stronom. Szczegóły współpracy omówimy przy miłej rozmowie.
Koniecznie napisz mi w kilku słowach  o Twoim pomyśle / produkcie / usłudze. Ty możesz się o mnie sporo dowiedzieć przeglądając moją stronę, a ja chętnie poznam Ciebie, więc opowiedz mi o sobie. Napisz też o jakiej formie współpracy myślisz i którego tematu miałaby ona dotyczyć.

Zapraszam Cię do współpracy.